Son Güncelleme 04 Ekim 2022 

Fikir Bulutu olarak siz değerli müşterilerimizin gizlilik haklarına ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin bütün bilgilendirmelere ulaşabilmeniz için bu sayfayı hazırladık. Bu sayfa üzerinden tüm bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz. Lütfen baştan sona bu sayfayı okuyunuz. Bu sayfada okuyacaklarınız sonrasında gizlilik ayarlarınız ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye sahip olacaksınız.


Elektronik İletiler Hakkında

Fikir Bulutu, müşterilerine ulaşmak ve yeni müşteriler edinmek için mail, sms vb. pazarlama ve bilgilendirme araçlarını kullanmaktadır. Hizmetiniz dışında olan pazarlama vb. amaçlarla bilgilendirme almak istemiyorsanız liste@fikir.net.tr adresine lütfen bildiriniz.


Müşteri Aydınlatma Metni

Değerli Müşterilerimiz , Potansiyel müşterilerimiz ve Web sitesi kullanıcılarımız,

Fikir Bulutu Web Tasarım, Yazılım ve Otomasyon Sistemleri ("Fikir Bulutu" veya " Şirket")  olarak kişisel verilerinizin korunmasına önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") uyarınca "veri sorumlusu" sıfatıyla kişisel verileriniz ve işlem süreçleriniz hakkında bilgilendirmemize aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.


Hangi Kişisel Verileriniz İşlenmektedir?


Kişisel Verilerinizi Neden İşliyoruz?

verileriniz işlenmektedir.


İletişim 

Herhangi bir sebeple kişisel verilerinizin işlenmesinden, pazarlama ve taleplerle ilgili haklarınızdan vazgeçmek istemeniz durumunda ve verilerinizin anonim olarak kalmasını istemeniz durumunda yasalarca izin verilen prosedürleri yerine getirerek işlem yaptırabilirsiniz.

Bu konu hakkında bilgi almak için merhaba@fikir.net.tr mail adresine mail atabilir ya da aşağıdaki posta adresimize yazılı beyanda bulunabilirsiniz.


Fikir Bulutu Web Tasarım, Yazılım ve Otomasyon Sistemleri

Gölbucağı Mh. 104. Sk. No 12/1 K2 D7 Çınçın Han Merkez BARTIN

0 850 309 1 378

merhaba@fikir.net.tr